Skip to content

* Kraftiro is partner of haylisartisan * Free shipping over 35 dollars * Contact me for your all customization request *

Language

Currency

Shaving

Doğal, besleyici bir tıraş rutinine geçmek sadece cildinize değil çevreye de nasıl fayda sağlayabilir?

by Ezgi Haylı 24 Jul 2023

Tıraş olmak dünya çapında birçok erkek için günlük bir ritüeldir.

Ancak, tıraş rutininizin çevre üzerindeki etkisini hiç düşündünüz mü? Çoğunlukla kullanılan tıraş ürünleri zararlı kimyasallar içerir ve küresel atık sorununa katkıda bulunan ambalajlarda gelir. Doğal ve besleyici bir tıraş rutinine geçmek sadece cildinize değil, aynı zamanda çevreye de fayda sağlar.

Doğal tıraş rutinine başlamanın bir yolu da tıraş sabunları kullanmaktır. Tıraş sabunları hindistan cevizi yağı, shea yağı ve esansiyel yağlar gibi doğal içeriklerle yapılır. Bu bileşenler cilde nem ve besin sağlayarak daha pürüzsüz ve yakın bir tıraş sağlar. Ayrıca, doğal tıraş sabunları kağıt veya teneke gibi kolayca geri dönüştürülebilen çevre dostu ambalajlarda gelir. El yapımı tıraş sabunları, çevresel etkilerini azaltmak isteyenler için harika bir seçenektir. Bu sabunlar küçük partiler halinde hazırlanır, atıkları en aza indirir ve yalnızca yüksek kaliteli bileşenlerin kullanılmasını sağlar. El yapımı tıraş sabunları ayrıca genellikle karton kutular veya cam kavanozlar gibi yeniden kullanılabilen veya geri dönüştürülebilen biyolojik olarak parçalanabilir ambalajlarda gelir.

Doğal, besleyici bir tıraş rutinine geçmek sadece cildinize değil, çevreye de fayda sağlar. Doğal tıraş sabunları kullanarak plastik atıklarınızı azaltabilir ve ekolojik ayak izinizi en aza indirebilirsiniz. Ayrıca, doğal içerikler cildiniz için daha sağlıklı bir seçenek sunarak genel olarak daha iyi bir tıraş deneyimi sağlar. Sonuç olarak, doğal ve besleyici bir tıraş rutinine geçmek hem cildiniz hem de çevre için faydalı olabilir.

Doğal içeriklerle ve çevre dostu ambalajlarla üretilen tıraş sabunlarını kullanarak, cildinize hak ettiği bakımı sağlarken gezegen üzerindeki etkinizi de azaltabilirsiniz. Bu nedenle, bir dahaki sefere tıraş olmanız gerektiğinde, daha sürdürülebilir bir seçeneğe geçiş yapmayı düşünün.

930 x 520px

SPRING SUMMER LOOKBOOK

Sample Block Quote

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

Sample Paragraph Text

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.
Prev Post
Next Post

Thanks for subscribing!

This email has been registered!

Shop the look

Choose Options

Recently Viewed

Edit Option
Have Questions?
Back In Stock Notification
Terms & Conditions
What is Lorem Ipsum? Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum. Why do we use it? It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).
this is just a warning
Login
Shopping Cart
0 items

Before you leave...

Take 20% off your first order

20% off

Enter the code below at checkout to get 20% off your first order

CODESALE20

Continue Shopping